Arnold Schwarzenegger’lı “Fubar”ın 2. Sezon Kadrosuna Carrie-Anne Moss Katılıyor

Arnold Schwarzenegger'ın başrolünde olduğu Fubar dizisi, 1. sezonuyla büyük beğeni toplamıştı. Heyecanla beklenen 2. sezonun kadrosuna ise oldukça ünlü bir isim katılıyor. Carrie-Anne Moss, Fubar dizisinin yeni sezonunda yer alacak. Bu haber, dizi severleri heyecanlandırdı ve Carrie-Anne Moss'un hangi karakteri canlandıracağı merak konusu oldu.

Carrie-Anne Moss, sinema kariyerine 1999 yapımı The Matrix filmiyle adım atmış ve Trinity karakteriyle izleyicilerin gönlünde taht kurmuştu. Daha sonra birçok başarılı projede yer alan Moss, Fubar dizisiyle televizyon dünyasına adım atmaya hazırlanıyor.

Arnold Schwarzenegger ise Fubar dizisindeki performansıyla büyük beğeni toplamış ve izleyicilerden tam not almıştı. 2. sezonun senaryosu ve gelişmeleriyle ilgili detaylar henüz netlik kazanmış değil, ancak Carrie-Anne Moss'un dizideki rolüyle diziye farklı bir hava katacağı kesin.

Fubar dizisinin 2. sezonu için heyecanlı bekleyiş devam ederken, izleyicilerin bu yeni gelişmeye nasıl tepki vereceği merak konusu. Carrie-Anne Moss'un Fubar dizisine katılmasıyla birlikte, diziye olan ilgi ve beklentiler de artmış durumda. Dizi severler, yeni sezonun ne zaman başlayacağını ve Carrie-Anne Moss'un karakterinin detaylarını merakla bekliyor.

Henüz hiç yorum yapılmadı.

wave

Yorum Yap

wave

Çıkmak için ESC tuşuna basın.