Ebruli Başakşehir: 738 Konutluk Yeni Projeyle Hayaller Gerçeğe Dönüşüyor

Ebruli Başakşehir, İstanbul'un yükselen değeri Başakşehir'de hayata geçirilen muhteşem bir proje olarak karşımıza çıkıyor. 738 konuttan oluşan bu dev projenin hayata geçmesiyle birlikte, modern mimarisi ve sunduğu olanaklarla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Ebruli Başakşehir, konut sahibi olmak isteyenler için farklı seçenekler sunarak her kesime hitap ediyor.

Ebruli Başakşehir, sadece konut sahibi olmak isteyenlerin değil, aynı zamanda yatırım yapmak isteyenlerin de ilgisini çekiyor. Projenin bulunduğu lokasyonun hızla gelişen bir bölge olması ve çevresindeki sosyal olanaklara kolay erişim imkanı sunması, Ebruli'nin yatırım potansiyelini artırıyor.

Modern mimarisi ve şık tasarımıyla dikkat çeken Ebruli Başakşehir, konforlu ve huzurlu bir yaşam vaat ediyor. Her dairede geniş ve ferah alanlar, modern mutfak ve banyo tasarımlarıyla yaşam alanlarınızı daha da özel kılıyor. Ayrıca, sitede bulunan sosyal alanlar, yeşil peyzaj ve spor alanlarıyla da sakin bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Ebruli Başakşehir projesi, güvenlik sistemleriyle donatılmış olup, 24 saat kesintisiz güvenlik hizmeti sunmaktadır. Ayrıca, otopark, çocuk oyun alanları, fitness center gibi birçok modern yaşam ihtiyacına cevap veren imkanlara sahiptir.

Detaylı bilgi ve randevu talepleriniz için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ebruli Başakşehir ile hayalleriniz gerçeğe dönüşüyor!

Henüz hiç yorum yapılmadı.

wave

Yorum Yap

wave

Çıkmak için ESC tuşuna basın.