Hem uygun fiyatlı hem özellikli Kia Stonic bayilerde! Nisan zammıyla ilgili bilgi burada

Son dönemde otomobil sektöründe birçok marka ve modelde zam haberleri alıyoruz. Bu haberler arasında Kia Stonic modeli ile ilgili de bazı iddialar ortaya atıldı. Hem fiyatı hem de özellikleri avantajlı Kia Stonic bayilerde! Peki Nisan zammı ne oldu? Bu sorunun cevabı için biraz araştırma yapmak gerekiyor.

Kia Stonic, markanın B-SUV segmentinde yer alan modellerinden biri. Hem şehir hem de şehir dışı kullanıma uygun bir araç olan Stonic, tasarımı ve özellikleriyle de dikkat çekiyor. 1.0 litrelik turbo benzinli motoru ve 7 ileri DCT şanzımanıyla oldukça sportif bir sürüş deneyimi sunuyor. Ayrıca birçok güvenlik özelliği ile de donatılmış olan Stonic, konforlu bir sürüş sağlıyor.

Peki, Kia Stonic'in fiyatlarına ne kadar zam geldi? Nisan ayı itibariyle resmi bir zam açıklanmadı. Ancak bazı bayilerde Stonic'in fiyatlarında küçük çaplı artışlar olduğu söyleniyor. Bu artışın sebebi ise döviz kurlarındaki dalgalanmalar ve vergi düzenlemeleri olabilir. Ancak, Kia markasının politikası gereği fiyatlarını mümkün olduğunca sabit tutmaya çalıştığı da belirtiliyor.

Öte yandan, Kia Stonic'in özellikleri ve avantajları hala devam ediyor. Özellikle şehir içi kullanıma uygun olması, kolay park edilebilir olması ve yakıt tasarrufu sağlaması gibi özellikleri ile Stonic, pandemi döneminde de tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Ayrıca, Kia markasının sunduğu garanti ve servis avantajları da Stonic'in tercih edilme sebeplerinden biri.

Sonuç olarak, Kia Stonic modelinde Nisan ayında resmi bir zam açıklanmamış olsa da bazı bayilerde fiyatlarında küçük çaplı artışlar olduğu belirtildi. Ancak Stonic'in avantajlı özellikleri ve markanın sunduğu garanti ve servis hizmetleri hala devam ediyor. Kia Stonic, özellikle şehir içi kullanıma uygun olan ve konforlu sürüş sağlayan bir modeldir.

Henüz hiç yorum yapılmadı.

wave

Yorum Yap

wave

Çıkmak için ESC tuşuna basın.