ŞOK'ta Anneler Gününe Özel İndirimler Başladı: Bebek Nevresim Seti 130 TL ve Anne Yanı Bebek Yatağı 140 TL!

ŞOK market zinciri, anneler için harika bir fırsat sunuyor. Bebek bakımı için gerekli olan eşyaların, bebek nevresim seti ve anne yanı bebek yatağı, indirimli fiyatlarıyla raflarda yerini aldı.

Bebek nevresim seti 130 TL'ye düşerek, anne bütçesine katkı sağlıyor. Set, 100% pamuklu kumaştan üretilmiştir ve 4 parçadan oluşur. Karyolalar için uygun olan bu set, bebek bakımının en önemli ayrıntılarından biridir. Bebek nevresim seti, salı gününe kadar ŞOK mağazalarında mevcut olacak.

Anne yanı bebek yatağı ise, ŞOK indirimleri ile 140 TL'ye düşmüştür. Özel olarak tasarlanmış bu yatak türü, her anne ve baba için kurtarıcı bir üründür. Özellikle ilk aylarda, bebeğinizin yanında olmak istemeniz çok doğaldır. Bu yatak türü, en büyük sorunuza cevap vererek bebeğinizin yanınızda rahat ve güvenli bir şekilde uyumasını sağlayacaktır.

ŞOK market, müşterilerinin her zaman bütçelerini düşünerek hareket etmektedir. Annelerin bütçelerini de aynı şekilde düşünerek, bu özel indirimleri sunmaktadırlar. Bu sayede, müşterilerin bebeğinin ihtiyaçlarına uygun, kaliteli ürünler almasını sağlamaktadırlar.

Bebek nevresim seti ve anne yanı bebek yatağı, hem kaliteli hem de sağlıklı malzemelerden üretilmiştir. Ürünler, annelerin gözlerinin önünde birbirinden farklı tasarımlarıyla yerini almaktadır. Anneler, bebeği için en iyisini istediği için, ŞOK market zincirinde yer alan bu ürünleri kaçırmadan alabilirler.

Sonuç olarak, ŞOK market zinciri anneler için harika bir fırsat sunuyor. Anne yanı bebek yatağı ve bebek nevresim seti, sağlıklı malzemelerden üretilmiş olup indirimli fiyatlarıyla müşterilerine sunulmaktadır. Özellikle bebeği için en iyisini isteyen anneler, ŞOK marketlerinde yer alan bu özel ürünleri kaçırmayarak alabilirler. Bu fırsat, salı gününe kadar devam edecektir.

Henüz hiç yorum yapılmadı.

wave

Yorum Yap

wave

Çıkmak için ESC tuşuna basın.