Soysal Sunset'te 250 bin Euro'ya! Yüzde 40 peşinatla!

İstanbul'un yükselen değeri Ataşehir'de bulunan Soysal Sunset projesi, modern mimarisi ve eşsiz konumuyla dikkat çekiyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları da oldukça cazip. Soysal Sunset'te 250 bin Euro'ya daire sahibi olma fırsatı şimdi sizleri bekliyor! Üstelik yüzde 40 peşinatla bu şık dairelere sahip olabilirsiniz.

Soysal Sunset projesindeki daireler hem yatırım hem de yaşam için ideal seçenekler sunuyor. Evinizi özlediğiniz modern tasarımlı bir yaşam alanına dönüştürmek istiyorsanız, Soysal Sunset tam size göre! Proje, alıcılarına konforlu ve kaliteli bir yaşam sunmayı amaçlıyor.

250 bin Euro'ya daire sahibi olmanın yanı sıra, projenin sunduğu sosyal olanaklar da sizi cezbedecek. Açık yüzme havuzu, fitness salonu, çocuk oyun alanları gibi birçok farklı imkan Soysal Sunset sakinlerini bekliyor olacak. Ayrıca proje, yeşil alanları ve peyzaj düzenlemeleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Eğer siz de hem modern hem de konforlu bir hayat arıyorsanız, Soysal Sunset projesi tam da istediğiniz gibi bir seçenek olabilir. 250 bin Euro gibi uygun bir fiyatla yüzde 40 peşinatla daire sahibi olabileceğiniz bu proje hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın, Soysal Sunset size özel fırsatlar sunuyor!

Henüz hiç yorum yapılmadı.

wave

Yorum Yap

wave

Çıkmak için ESC tuşuna basın.