Alya Konutları Merkezefendi'de Ön Satış Başladı!

Son birkaç yılda Denizli'nin hızla gelişen ilçelerinden Merkezefendi'de birçok yeni konut projesi hayata geçirildi. Bu projeler arasında son zamanlarda dikkat çeken ise "Alya Konutları" oldu. Merkezefendi'nin en prestijli semtlerinden birinde hayata geçirilen proje, şimdiden ilgi odağı haline geldi ve ön satışlar başladı.

Alya Konutları'nın öncelikle konumu dikkat çekiyor. Merkezefendi'nin tam merkezinde yer alan proje, şehrin önemli noktalarına kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz bir konumda bulunuyor. Aynı zamanda, etrafında bulunan okullar, hastaneler, alışveriş merkezleri ve diğer sosyal tesisler sayesinde de kusursuz bir yaşam alanı sunuyor.

Proje, modern ve estetik bir şekilde tasarlanmış. Toplam 5 blok halinde inşa edilen Alya Konutları'nda toplam 128 adet daire bulunuyor. Dairelerin büyüklükleri ise 77 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. Her dairede geniş pencereler sayesinde gün ışığından maksimum seviyede yararlanabilirsiniz.

Alya Konutları'nda her daire için ayrı bir otopark yeri bulunuyor. Aynı zamanda açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, yürüyüş yolları, basketbol sahası, çocuk oyun alanları gibi sosyal tesisler de mevcut. Böylece, sadece dairenizde değil aynı zamanda ortak kullanım alanlarında da keyifli zaman geçirebilirsiniz. Site korumaları ve kamera sistemi sayesinde de güvenliğiniz tam anlamıyla sağlanıyor.

Sadece konumu ve mimarisiyle değil, aynı zamanda fiyatlarıyla da dikkat çeken Alya Konutları, yatırımcılara, emlak sektöründe kazanç sağlamak için iyi bir fırsat sunuyor. Ön satışlar başlamış durumda ve ilgi oldukça yoğun. Siz de, kendinize modern ve konforlu bir yaşam alanı istiyorsanız Alya Konutları'nı inceleyebilirsiniz.

Sonuç olarak, Denizli'nin hızla büyüyen Merkezefendi ilçesindeki Alya Konutları, modern mimarisi, konumu ve fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Hem kendiniz için bir yaşam alanı arıyorsanız hem de yatırım yapmak istiyorsanız, bu proje tam size göre olabilir. Ön satışlar hala devam ettiğinden acele edip yerinizi ayırmak için siz de Alya Konutları'nı inceleyebilirsiniz.

Henüz hiç yorum yapılmadı.

wave

Yorum Yap

wave

Çıkmak için ESC tuşuna basın.